wtorek, 14 października 2014

Kochany Synku...

Kochany Synku!

Dokładnie rok temu po raz pierwszy usłyszeliśmy z Tatusiem Twój płacz, po raz pierwszy zobaczyliśmy Cię w całej okazałości i zakochaliśmy się w Tobie od pierwszego wejrzenia. Wywróciłeś nasz świat do góry nogami wyłącznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jesteś spełnieniem naszych najskrytszych marzeń i pokochaliśmy Cię całym sercem od pierwszej sekundy Twojego życia. Trudno nam uwierzyć w to, jak szybko płynie czas. Dopiero jechaliśmy do szpitala, gdy okazało się, że postanowiłeś przyjść na świat, dopiero byłeś taki maleńki i bezbronny, a dziś obchodzisz już swoje pierwsze urodziny i stajesz się coraz bardziej samodzielny. Jaki był dla nas ten rok? Najpiękniejszy w naszym życiu. Każdego dnia patrzyliśmy jak uczysz się świata, poznajesz nowe rzeczy i nabywasz nowe umiejętności. Dziś potrafisz już prawie samodzielnie chodzić, coraz więcej mówisz, jesteś bardzo wesołym i rezolutnym chłopczykiem, nie boisz się wyzwań, próbujesz różnych rzeczy, ale jednocześnie jesteś ostrożny w tym co robisz :) Bardzo dużo się śmiejesz, a swoim śmiechem potrafisz zarazić wszystkich dookoła. Jesteś iskierką, która rozświetla każdy nasz dzień. Nauczyłeś nas co to znaczy kochać absolutnie bezwarunkowo i cieszyć się z nawet najdrobniejszych rzeczy.
Skarbie, w dniu Twoich pierwszych urodzin życzymy Ci, abyś nigdy się nie zmieniał, żebyś zawsze był takim pogodnym, mądrym i wesołym chłopcem, jakim jesteś dziś. Niech błysk szczęścia w Twoich oczkach każdego dnia świeci mocniej, a czarne chmury niech nigdy nie pojawiają się na Twoim niebie. Śmiej się, baw i ciesz i każdego dnia. Próbuj, ucz się, poznawaj nowe rzeczy i pamiętaj, że jesteśmy o krok za Tobą i zawsze Ci pomożemy w chwilach słabości - silną ręką, która pomoże Ci wstać, ciepłym objęciem w chwilach smutku i dobrym słowem szeptanym do uszka.

KOCHAMY CIĘ NAD ŻYCIE SŁONECZKO!!!

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin!!! :)))

16 komentarzy:

 1. Piękny list! Wszystkiego co najlepsze dla Waszego Chłopca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) wersja papierowa trafiła do albumu na pamiątkę :)

   Usuń
 2. Najlepsze życzenia dla Juniora :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najsłodszego urwisku od naszej czwórki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się nadziwić, że to już:)
  Przechodząc do najważniejszego - wszystkiego, co najpiękniejsze dla Juniora! Niech spełniają się jego malutkie, dziecięce marzenia, niech zawsze będzie uśmiechnięty i zdrowy :* bo resztę dajecie mu wy - cudowni rodzice:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja te nie moge uwierzyc, ale to prawda.
   Dziekujemy w imieniu Juniora i staramy sie jak najlepiej

   Usuń
 5. Samych usmiechów Mały Dyży Człowieku! :)*

  OdpowiedzUsuń
 6. Boże to już rok...jak to przeleciało
  wszystkiego najlepszego dla synka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj to prawda, zlecialo bardzo szybko
   Dziekujemy

   Usuń
 7. Coś wspaniałego... :)
  Mnóstwo zdrówka i jeszcze więcej radości życzę Waszemu Malcowi! ;)

  OdpowiedzUsuń