środa, 27 lipca 2011

getting ready

Nadeszły ostatnie dni przez urlopem, które jak co roku ciągną mi się niemiłosiernie. Mimo tego, że mamy jeszcze sporo rzeczy do zrobienia przed wyjazdem, czas płynie jakoś tak powoli. Złośliwiec jeden :) Ostatnie rzeczy wyprane, suszą się, jutro wyskoczymy na małe zakupy, a w piątek wielkie pakowanie. Czekam na ten piątek jak na zbawienie. Naprawdę potrzebujemy już odpoczynku od codziennych spraw, bo coraz ciężej wstaje się rano do pracy. Potrzebujemy już chwili wytchnienia, takiego sam na sam z daleka od domu. Musimy wypocząć przed kolejnymi przeprawami ślubnymi, których teraz będzie już coraz więcej. No i to nasze ostatnie wakacje w stanie narzeczeńskim :) następne spędzimy już jako mąż i żona :))))

9 komentarzy:

 1. Mi dni też tak powoli mijają. Już pamiętam, jak mówiłam, że koniec lipca, a nadal końca nie widać! (: Czasami chciałabym żeby czas pędził jeszcze szybciej, żebym także już wyjechała i poszła do szkoły, bo zwyczajnie mi się nudzi. Nawet zdając sobie sprawę, że w listopadzie na szkołę będę już narzekała.

  A do piątku to zleci szybciutko, zobaczycie. Jakbyś już nie napisała to miłych wakacji, wypocznijcie! :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Postaram sie jeszcze napisac, ale dziekuje :) Na pewno wypoczniemy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie też się czas wlecze :) tym bardziej, że ja siedzę całymi dniami w domu, a M. wraca późno z pracy... Nie mogę się doczekać tego wyjazdu, żeby się nim nacieszyć, choć i tak mi pewnie będzie mało... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca, słońca! I mnóstwo dobrego humoru! niech ten ostatni "wolny" urlop będzie SŁOOOONECZNY!
  (odbija mi dzisiaj, przepraszam :-p)

  :*

  OdpowiedzUsuń
 5. miłego odpoczynku? A gdzie będziecie?:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lena --> zachodnie wybrzeze :)

  Maciejka, Kołysanka --> dziekujemy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Udanych wakacji i żeby pogoda dopisała! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przeważnie tak jest, że gdy zbliża się wolne od pracy to nic nam się już nie chce, ale jeszcze chwila i będziecie mogli należycie odpocząć, buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń